В кожній перемозі є доля спонсорської допомоги

Нинішній сезон видався успішним для прилуцького футболу: команда «Прилуки» вперше після тривалої перерви поновила свої виступи у Вищій лізі чемпіонату Чернігівської області.

 

Тренер команди Олег Бурмака розповідає, що футболісти в кожному матчі докладають усіх сил, аби виступити якнайкраще, грають на рівних з іншими командами Чернігівщини. Тож за результатами 11-ти зіграних матчів вже мають перемоги.

Футбол як стиль життя

Кожен з 25-ти футболістів команди «Прилуки» не мислить свого життя без улюбленої гри. Тричі на тиждень після роботи збираються на тренування на міському стадіоні. Здавалося б, футбол для них – це лише хобі, яким займаються у вільний від основної роботи час. Та насправді він давно став частиною життя прилуцьких футболістів. Попри зайнятість і особисті справи, завжди знаходять час та можливості і для тренувань, і для поїздок на ігри до інших міст.

Найбільша проблема, з якою зіштовхуємося сьогодні – це аж надто мізерне фінансування прилуцького футболу, - ділиться Олег Бурмака. – Нам допомагає міська влада, але тих коштів не вистачає, тому доводиться шукати спонсорів.

На початку футбольного сезону Олег Бурмака звернувся до депутата Прилуцької міської ради Артема Рожка з проханням підтримати футбольну команду. З тих пір Артем Миколайович опікується «Прилуками», фінансує їхню участь в чемпіонаті області.

Якби не допомога Артема Рожка, нічого б цього не було, ми б узагалі не мали можливості брати участь в чемпіонаті та їздити на ігри, - каже тренер футбольної команди «Прилуки». – Від імені всіх наших футболістів висловлюю Артему Миколайовичу щиру вдячність за підтримку й небайдужість до наших проблем.

Прилуцький спорт тримається на спонсорах

Прикро, але подібна ситуація спостерігається не тільки в сфері прилуцького футболу: вся спортивна галузь міста нині перебуває, як кажуть, на задвірках місцевої влади і виживати їй вдається лише завдяки спонсорам. На щастя, в Прилуках не бракує людей та громадських організацій, котрі мають бажання і можливість підтримати розвиток місцевого спорту. Саме завдячуючи в першу чергу їм, в місті відбуваються всеукраїнські спортивні змагання, прилуцькі атлети отримують можливість виступати на чемпіонатах різних рівнів.

Депутат Прилуцької міської ради Артем Рожко опікується спортивним життям Прилук давно й постійно. Серед численних проектів, які Артем Миколайович здійснює заради розвитку спорту в місті – найрізноманітніші: від забезпечення оснащенням спортивного гуртка ЦТДЮ «Кенгуру» для наймолодших малюків – до фінансової підтримки всеукраїнських турнірів і змагань, що відбуваються в Прилуках, покращення матеріальної бази Дитячо-юнацької спортивної школи та обладнання її інвентарем.

Футбол, волейбол, легка атлетика, шахи – це далеко не повний перелік видів спорту, які відчули надійну підтримку Артема Рожка тільки протягом поточного року. Артем Миколайович завжди відгукується на звернення спортивних організацій, спортсменів і тренерів. Свою діяльність пояснює просто: «Хочу щоб Прилуки були найкращими в області».

- Інвестиції в молодіжний спорт – це інвестиції в майбутнє, - переконаний Артем Рожко. - Дуже хотілося б, щоб в Прилуках розвивався молодіжний спорт, щоб місто мало молодіжну футбольну команду, щоб спортивний рух був активним та помітним. Але реалії такі, що нині молодь практично втрачає інтерес до занять спортом. Для того, щоб це змінити, необхідно в першу чергу корінним чином змінити підходи місцевої влади до спортивної галузі, і найперше – її фінансування.

Фізичний розвиток особистості – основа здорового суспільства. Тому хочеться вірити, що прилуцький спорт все ж матиме належну увагу і підтримку на рівні міста. А поки футбольна команда «Прилуки» та інші місцеві спортсмени відстоюють спортивну честь міста і виборюють перемоги, завдячуючи своїм небайдужим землякам, гідним громадянам та справжнім патріотам Прилук.

Людмила Смик

НА ФОТО: Артем Рожко з гравцями футбольної команди «Прилуки»

Стаття опублікована в газеті "Град Прилуки" №33 (820) 16 липня 2017 року.

Прочитано 337 раз
Інші матеріали в цій категорії: « Є світло на Сосновому! Діти – наше майбутнє »

Контакти

Адреса:

м. Прилуки, вул. Костянтинівська, 109, кв. 4

Телефон:

+38 (04637) 3-45-91

E-mail:

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Вхід | Рєстрація