Діти – наше майбутнє

Протягом літа за сприяння депутата Прилуцької міської ради Артема Рожка суттєво оновилися та покращили свою матеріально-технічну базу кілька навчальних закладів Прилук.

 

Відповідно до Програми "Сприяння виконанню депутатських повноважень депутатами Прилуцької міської ради на 2017-2020 роки", навесні поточного року Артем Миколайович спрямував свої депутатські кошти для покращення стану та матеріально-технічної бази п’яти прилуцьких навчальних закладів: шкіл №№6, 9, 12, а також ДНЗ №2 і №4.

Міську Програму сприяння виконанню депутатських повноважень в 2017 році було ухвалено в Прилуках вперше. Згідно до неї, кожен з 34-х депутатів Прилуцької міської ради отримав можливість зробити свій матеріальний внесок загальною сумою в 50 тисяч гривень в благоустрій Прилук та окремих міських закладів.

Аби особисто пересвідчитися, що гроші використані ефективно та з користю, днями Артем Рожко побував у двох дитсадках – "другому" та "четвертому". Ці ДНЗ придбали необхідне їм устаткування та вже практично завершили ремонтні роботи. 
Приємно бачити, що садочки насправді оновилися, батьки й вихователі задоволені. І головне – дітям стало комфортно та зручно, - ділиться своїми враженнями від візиту до ДНЗ Артем Миколайович
Вихованцям 
ДНЗ №2 дуже подобаються щойно встановлені в групах дитячі мийки, адже вони дійсно гарні, нові та сучасні. Вихователі жартують, що дітлахи тепер не тільки вмиваються із задоволенням, а й шукають зайвої нагоди помити рученята, аби побавитися з новими блискучими кранами.

В нашому дитсадку виховуються ослаблені діти, за призначенням тубдиспансера, - розповідає вихователь-методист ДНЗ №2 Світлана Половецька. – Тому найголовніше – створити умови для збереження їхнього здоров’я та комфортних умов перебування в закладі. Донедавна великою проблемою було придбання дитячих мийок. Вирішити її нам допоміг Артем Рожко, за його депутатського сприяння ми оновили 16 мийок в чотирьох групах ДНЗ. Щиро дякую Артему Миколайовичу, і від імені всього колективу бажаю щоб зроблене добро поверталося йому сторицею.

ДНЗ №4 розташований в мікрорайоні Рокитний, в старому приміщенні, збудованому ще в 1959 році. З тих пір будівля суттєво не ремонтувалася, жодного разу не замінювалися вікна. Старі, дерев’яні, місцями потрухлі від часу, вони були неспроможні належним чином захистити дітей від морозів та холодів. 
Виходили з ситуації як могли, - пригадує завідуюча ДНЗ №4 Ірина Цибенко. – Деякі вікна доводилося забивати подвійною плівкою. Так і зимували.

Тепер же, завдячуючи турботі Артема Рожка, 4-й дитсадок – з новими вікнами: великими, світлими,  енергозберігаючими. Вони без перебільшення стали справжньою окрасою приміщення. Від нових вікон здаються яскравішими малюнки на стінах, сонячнішим – день за вікном, затишнішою – атмосфера в приміщенні. Ірина Володимирівна не приховує своєї радості:

Приємно, що Артем Рожко, як депутат нашого мікрорайону, знає проблеми нашого садочка і допоміг дітям поліпшити умови перебування в закладі. За сприяння Артема Миколайовича ми замінили 12 вікон, в тому числі й в групі, яка була найхолоднішою в приміщенні. Заміна вікон допоможе забезпечити належний температурний режим, а це в першу чергу – здоров’я наших дітей, тепло і комфорт.

Депутат Прилуцької міської ради Артем Рожко зазначає:

Я добре знаю проблеми обох цих дитсадків. ДНЗ №2 свого часу відвідували мої син та донька; в ДНЗ №4 багато років тому виховувався я – адже я виріс на Рокитному, там пройшло все моє дитинство. Тому, як тільки з’явилася нагода допомогти цим закладам, одразу ж нею скористався: разом з батьком Миколою Рожком спрямували свої депутатські кошти для вирішення їх нагальних проблем.

Суттєву підтримку Артема Рожка цього літа відчули і три прилуцькі школи: із залученням депутатських коштів Артема Миколайовича ЗОШ №12 поповнилася звукопідсилюючою апаратурою; ЗОШ №9 – телевізором для кабінету англійської мови; спеціалізована школа №6 – принтером.

Так не на словах, а на ділі депутат піклується про підростаюче покоління Прилук, дбає про освіту та належні умови виховання дітей – майбутнє нашого міста.

Людмила Смик

Стаття опублікована в газеті "Град Прилуки" №35 (822) від 30 серпня 2017 року.

Прочитано 336 раз

Контакти

Адреса:

м. Прилуки, вул. Костянтинівська, 109, кв. 4

Телефон:

+38 (04637) 3-45-91

E-mail:

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Вхід | Рєстрація