Книги на радість юним прилучанам

Для кожної дитини осягання широкого світу починається через книжки. Саме книга з раннього дитинства допомагає зорієнтуватися у вирі  добра і зла, навчає фантазувати й мріяти, Тому нині, як і багато років тому, не заростають стежки до бібліотек, не зменшується людське прагнення читати, осягати розумне, добре, вічне.

Звісно, нині бібліотеки змінили свій формат, бо намагаються відповідати потребам своїх читачів, крокувати в ногу з часом. Вони сучасні та комп’ютеризовані, справжні осередки культурного життя міст і містечок.

Так, Прилуцька дитяча бібліотека постійно радує своїх маленьких читачів цікавими заходами, неординарними проектами, зустрічами з талановитими людьми. Та все ж головною функцією закладу сьогодні, як і колись, залишається популяризація книги, пробудження в дитячих серцях любові до літературного слова.

В непростих фінансових умовах сьогодення бібліотеці доводиться скрутно. Книжковий фонд вимагає постійного оновлення, а коштів не вистачає. Тому надзвичайно важливо, що в Прилуках є небайдужі люди, які з власної ініціативи прагнуть допомогти книгозбірні.

Депутат Прилуцької міської ради Артем Рожко в Міжнародний день дарування книг 14 лютого передав Прилуцькій дитячій бібліотеці необхідні примірники дитячої літератури. Серед тридцяти дев’яти яскравих кольорових видань – класичні та сучасні твори для дітей.

- Приємно було бачити, з якою цікавість дітлахи знайомилися з новинками, - каже Артем Рожко. – Адже це означає, що любов до книги жива і в наш час комп'ютерних технологій.

Всі подаровані бібліотеці дитячі твори придбані на замовлення бібліотекарів, з урахуванням потреб та смаків юних читачів. Завідуюча Прилуцької дитячої бібліотеки Євгенія Гнатів не приховує свої радості:

- День дарування книг – це міжнародна дата, коли в усьому світі люди дарують один одному улюблені книжки, - розповідає Євгенія Валентинівна. – Ми дуже вдячні депутату Прилуцької міської  ради Артему Рожку за те, що він провів таку акцію в Прилуках. Всі подаровані видання користуються великою популярністю серед наших читачів, і викликали жвавий інтерес дітей з першого ж дня.

Це вже не перша акція з допомоги бібліотекам, яку Артем Рожко проводить в Прилуках. Раніш коштом Артема Миколайовича були придбані книги для поповнення книжкового фонду Прилуцької Центральної міської бібліотеки ім. Л. Забашти.

Вікторія Ковальчук

НА ФОТО:  депутат Прилуцької міської ради Артем Рожко та завідуюча Прилуцької дитячої бібліотеки Євгенія Гнатів з юними читачами.

Прочитано 103 раз

Контакти

Адреса:

м. Прилуки, вул. Костянтинівська, 109, кв. 4

Телефон:

+38 (04637) 3-45-91

E-mail:

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Вхід | Рєстрація