Впевнено перемагаємо

19 травня у місті Вінниця другий рік поспіль відбулись змагання "GoldenHurdles".

Участь у цих змаганнях взяли кращі бар'єристи України, проте крім видовищного бар'єрного бігу на глядачів чекала боротьба спортсменів за звання найкращого з бігу на 400м, 800м, 1500м, та боротьба в секторах зі штовхання ядра та стрибків у висоту. 
На стадіоні панувала надзвичайна атмосфера, неймовірна підтримка глядачів, драйвова музика і як завжди неперевершений ведучий заряджали позитивом та силою всіх учасників змагань. І це зіграло свою роль. Перший старт і вдалий виступ. Спортсменів надихали почесні гості, які були запрошені на свято. Самойленко Тетяна ( ЧОІ, ЧС, ЧЄз бігу на 3000м), Аржанов Євгеній ( срібний призер ОІ, ЧЄ з бігу на 800м) Тищенко Віталій ( 5- разовий ЧСРСР з бігу на 1500м бронзовий призер ЧЄ), Апайчев Олександр СРСР з багатоборства), Гешко Іван (ЧС, ЧЄ з бігу 1500м)та інші відомі в нашій країні бігуни на середні та довгі дистанції. Також слід зазначити, що саме в цей день у місті святкували "День Європи". Особисто для мене , це цікаве і незвичне свято, з яким я познайомилась минулий рік, на цих же змаганнях. На мою думку, Вінниця взагалі чи не єдине місто, яке стрімко крокує вперед, розвивається і удосконалюється з кожним роком все більше і більше. 
Залишивши святкування позаду, на нас чекала довга дорога додому. Та подорож на цьому не закінчилась. Ми не змогли проминути Умань, де знаходиться відомий чи не кожному українцю - Софіївський парк. Місто зустріло нас дощем, але на настрій це аж ніяк не вплинуло, а навіть навпаки. Я зі школи мріяла побачити славнозвісний фонтан "Змія" і моєму щастю не було меж! Мрії збуваються. Дух перехоплює від краси і чарівності місцевих пейзажів. Тож естетично збагатившись, взявши декілька магнітів на згадку, ми вирушили далі, готуватись до но нових звершень і перемог.
Хочу висловити слова подяки нашому постійному спонсору і партнеру , депутату міської ради А. М. Рожку. Завдяки Вам, ми впевнено крокуємо вперед, стаємо сильнішими і швидшими, ми перемагаємо!

Марія Миколенко

Прочитано 131 раз

Контакти

Адреса:

м. Прилуки, вул. Костянтинівська, 109, кв. 4

Телефон:

+38 (04637) 3-45-91

E-mail:

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Вхід | Рєстрація