На «Лавині талантів» засяяла зірочка з Прилук

В травні поточного року в Києві проходив Всеукраїнський дитячий фестиваль мистецтв «Лавина талантів», який відкрив нових зірочок на мистецькому небосхилі України. Приємно, що призеркою одразу в двох номінаціях – хореографії та вокалі – стала прилуцька школярка Маша Анікіна. Дівчинка отримала можливість взяти участь у фестивалі та продемонструвати свої творчі здібності на всеукраїнській сцені завдячуючи підтримці депутата Прилуцької міської ради Артема Рожка.

- Я люблю брати участь в конкурсах, знайомитися з учасниками з інших міст, ділитися тим, що вмію, - розповідає Маша. – Мріяла виступити в Києві, і отримала багато вражень. Сподобалася дружня атмосфера фестивалю, здавалося, що всі його учасники – друзі, яких знаю давно. Тому хвилювання минуло одразу ж після виходу на сцену. Я дуже щаслива, що гарно виступила і зайняла призові місця – це було несподівано, хоча й довго та ретельно готувалася до виступу і сподівалася на перемогу.

Маша стала третьою в змаганнях з вокалу та посіла друге місце в номінації «Хореографія» у складі танцювального колективу «Канон». І співам, і танцям, дівчинка вчиться в Прилуцькому Центрі творчості дітей та юнацтва, у викладачів Світлани Вовк та Оксани Пуць відповідно. Прилуцька школярка має ще й багато інших талантів: в тому ж ЦТДЮ опановує гру на гітарі та образотворче мистецтво, вироби з бісеру та рукоділля. Крім того, відвідує гуртки та студії з комп’ютерної графіки, театральної майстерності, поезії… Практично в усіх своїх захопленнях Маша досягає високих результатів, що засвідчують численні грамоти та дипломи. І при цьому дівчинка ще й на відмінно вчиться в школі!

- В нас родина вчителів, -- каже мама Маші, викладач музики та образотворчого мистецтва школи №14 Олена Анікіна. – Усіляко стараємося підтримувати творчі захоплення дітей – Марії та молодшого сина Григорія, всебічно розкривати їхні таланти. Намагаємося брати участь в мистецьких форумах, набувати досвіду. Від всієї нашої родини дякуємо Артему Рожку за те, що допоміг нам з поїздкою в Київ на Всеукраїнський фестиваль «Лавина талантів». Те, що робить Артем Миколайович, підтримуючи прагнення дітей і молоді до розвитку та самореалізації, дуже важливо. Адже це – майбутнє нашого міста.

Зараз Маша Анікіна закінчує 6-й клас школи №14 та мріє стати журналістом. А ще – прагне до нових висот, готується до участі в нових конкурсах і фестивалях. Так, дівчинка надала кілька своїх робіт на конкурс дитячого малюнка «Прилуки очима дітей», що проходить в місті за підтримки депутата Прилуцької міської ради Артема Рожка. Хочеться щиро побажати цій талановитій прилучанці нових досягнень та перемог.

Людмила Смик

На фото: Маша Анікіна з мамою Оленою Борисівною та братиком Григорієм.

Прочитано 407 раз
Інші матеріали в цій категорії: « Впевнено перемагаємо Прилуки очима дітей »

Контакти

Адреса:

м. Прилуки, вул. Вокзальна, 4

Телефон:

+38 (095) 641 25 90; +38 (068) 681 27 57

E-mail:

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Вхід | Рєстрація