Прилуки очима дітей

5 червня 2018 року на танцювальному майданчику Центру творчості дітей та юнацтва панувала надзвичайно творча та урочиста атмосфера. Виставка дитячих малюнків, святково вбрані дошкільнята й школярі, лункі пісні та танці – саме так, з енергією й запалом, відбулося підбиття підсумків конкурсу дитячого малюнка «Прилуки очима дітей», що проходив у Прилуках за ініціативи та підтримки депутата Прилуцької міської ради Артема Рожка.

Протягом двох місяців, упродовж яких тривав конкурс, на нього подали роботи майже дві сотні юних прилучан. Тож журі, до складу якого увійшли художники Степан Вербещук і Ірина Хауха, фотохудожник Вітор Молодий, було дуже нелегко визначити переможців. Адже кожна із 195-ти конкурсних робіт – це індивідуальний погляд на рідне місто, дитяче бачення його сьогодення та майбутнього

- Що може бути цікавішим, ніж поглянути очима діток на свій рідний край, відчути їхні емоції й самому доторкнутися до дитинства, - каже Віктор Молодий. - Скажу відверто: дуже і дуже багато було гарних, і чудових робіт, і дуже не просто було вибрати з них найкращі на нашу думку. Всі учасники конкурсу молодці. Творити добро – це прекрасно! Від себе особисто хочу висловити подяку Артему Рожку за добрі починання.

1 червня 2018 року журі почало роботу. Були визначені три номінації, в яких обрано переможців. Найкращою роботою в номінації «Живопис» журі одностайно визнало картину А. Кучеренко, виконану гуашшю на фанері. Друге місце зайняла робота Марини Костриці, третє – Валерії Лісовецької. В номінації «Малюнок олівцем» перше місце отримала робота Кіріла Фуса. На другому місці – малюнок Анастасії Ващенко, на третьому – Анастасії Ромашко. В номінації «Оригінальна техніка» перемогла робота з соломки Катерини Шкурат. Друге місце – Софія Василенко, третє – Матвій Шульга.

Ще один переможець визначився шляхом інтернет-голосування якраз напередодні урочистого нагородження, 4 червня – це володар призу глядацьких симпатій Костянтин Декуш. Його малюнок набрав найбільшу кількість голосів – 170.

Всі переможці отримали призи з рук ініціатора конкурсу, депутата Прилуцької міської ради Артема Рожка. Але цим сюрпризи урочистого заходу не обмежилися. На всіх учасників конкурсу чекали подарунки від Артема Миколайовича, а ще – солодощі, пісенні та музичні номери.

- Я був вражений кількістю і якістю малюнків, які надійшли на конкурс «Прилуки очима дітей», - зізнається Артем Рожко. – Приємно підтримувати дитячі прагнення до творчості, до розвитку їхніх здібностей. Переглядаючи конкурсні малюнки, вкотре переконуюся, які талановиті наші діти і яке прекрасне наше місто!

Яскраво і урочисто завершився конкурсу дитячого малюнка «Прилуки очима дітей». Але Артем Рожко зізнається, що разом зі своє командою вже обдумує нові творчі проекти, які планує реалізувати разом з юними прилучанами, адже нестримна творча енергія дітвори дає поштовх до нових ідей.

Людмила Смик

Прочитано 198 раз

Контакти

Адреса:

м. Прилуки, вул. Костянтинівська, 109, кв. 4

Телефон:

+38 (04637) 3-45-91

E-mail:

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Вхід | Рєстрація