Депутати тримають зв’язок із виборцями

Кожну останню середу місяця депутати міської ради мікрорайону Рокитний: Артем Рожко, Віктор Копачевський і Павло Сакадьол у приміщенні комітету самоорганізації населення міської ради регулярно проводять Єдиний день депутата, де приймають жителів мікрорайону, вислуховують їх, стараються допомогти та по можливості допомагають.

 

Ось і цього разу на зустріч до депутатів прийшло чималенько людей. У всіх різні прохання, власне бачення по благоустрою своїх вулиць, мікрорайону в цілому. 

Чоловіки з вул. Героїв Крут (Піонерська) турбуються, бо вже давно не мають ні нормальної дороги, ні нормального освітлення на своїй вулиці. Дорогу вони вже й самі латали як могли, але коли Тютюнова фабрика прокладала електричний кабель до свого підприємства, то дорожнє покриття було зруйноване й не відновлене належним чином. Усе так і залишилось. Жителі даної вулиці просили в депутатів посприяти у вирішенні цієї проблеми.

Жителі вулиці Данчичева (а там всього шість будинків) теж потерпають від аналогічних проблем. Вулиця є, будинки є, в будинках живуть сім’ї, в яких є і літні люди, й діти, а цивілізації немає. Зрозуміло, що на вирішення всіх проблем у місті міського бюджету не вистачає, але якось треба вирішувати, щоб містяни могли користуватись хоч елементарними зручностями. З підсипкою дороги пообіцяв допомогти Артем Рожко. Люди на нього сподіваються, адже він вже неодноразово допомагав у таких ситуаціях. А з освітленням доведеться чекати. У Прилуках запрацювала програма проєкту НЕФКО по реалізації освітлення міста, але чи торкнеться цей проєкт таких віддалених і малозаселених вулиць як вищезгадана вул. Данчичева, ще невідомо.

Також рокитняни зверталися до депутатів і з проблемами багатоповерхових будинків, у яких не проводяться не те що капітальні, а й поточні ремонтні роботи. Наче й кошти платять у КП «Прилукижитлобуд», а результату немає. Про це вже «Град Прилуки» повідомляла у своїх публікаціях.

Не задовольняє людей і відсутність зупиночного комплексу біля школи №3. Раніше зупинки тут не було, але зараз автобуси тут зупиняються, це зручно і для школярів, і для вчителів, і для решти жителів мікрорайону. Треба все це узаконити та встановити зупинку. Адже автобусний маршрут змінився, вивільнилися два зупиночні комплекси по вул. Саксаганського, а от де вони поділися невідомо.

Протилежною виявилася ситуація із дитячим майданчиком навпроти школи. Коли торкнулося питання його обслуговування, то він чомусь виявився нічиїм. Але ж це абсолютно неправильно. Якщо він там є, то і прибирання повинно бути заплановане, і не треба розраховувати, що батьки чи діти понесуть сміття після свого відпочинку в карманах додому.

Ще однією проблемою, яка турбує багатьох рокитнян є стан тротуару вздовж заводу «Будмаш». Ту частину тротуару, що біля «Епіцентру», відремонтували і там усе в порядку. Але ж від мосту й до прохідної заводу під час дощу не пройдеш. Сам тротуар зазнав значних змін від терміну давності та коріння  ялинок, які ростуть поряд. Його треба обов’язково відремонтувати. Інакше люди будуть виходити на проїжджу частину, а це небезпечно. Депутати Павло Сакадьол і Артем Рожко неодноразово озвучували дану проблему під час сесій міської ради. На жаль, поки зрушень немає.

Депутати тримають усі ці питання на контролі. Але ж якби в міському бюджеті були якісь зайві кошти, то й можна було б потроху їх вирішувати. Річ у тому, що прилучани ж не йдуть із проблемами, які з’явились ось недавно, більшість із них мають уже досить довгі історії. Треба все це вирішувати, але в бюджеті, як каже наш головний фінансист міста, вже до кінця року не те що немає зайвого, а ще й не вистачає фінансів. Тримаймося!

P.S. Вже коли верстався номер, «горе­тротуар» почали ремонтувати. І хоч це не буде новий тротуар, але зміни на краще будуть: зчистили зайвий земляний шар між ялинками, самі ями на тротуарі засиплють та вирівняють.

Тетяна Степаненко

Стаття надрукована в газеті "Град Прилуки" №10 від 4 березня 2020 року.

Прочитано 124 раз

Контакти

Адреса:

м. Прилуки, вул. Вокзальна, 4

Телефон:

+38 (095) 641 25 90; +38 (068) 681 27 57

E-mail:

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Вхід | Рєстрація