Потрібно об’єднатися перед загрозою пандемії

Сьогодні в країні оголошено карантин через пандемію коронавірусу. Кожен з нас може по-своєму ставитися до цього, але коли мова йде про здоров’я та безпеку людей, потрібно консолідувати всі зусилля для ефективного результату.

 

Днями я звернувся до депутатів Прилуцької міської ради з пропозицією об’єднатися перед загрозою. Кожен з депутатів Прилуцької міської ради скоро буде вирішувати куди витратити 100 тисяч гривень коштів, отриманих на виконання депутатських повноважень. Зважаючи на серйозність ситуації, я запропонував всім своїм колегам-депутатам разом спрямувати всі наші депутатські кошти на придбання апаратів штучної вентиляції легень для Прилуцької міської лікарні та іншого обладнання і препаратів, необхідних для боротьби з коронавірусом. І також всім політичним силам і впливовим людям Прилук – долучитися до цієї справи порятунку населення нашого міста.

Якщо в бюджеті не вистачає грошей на необхідні для боротьби з вірусом медичні засоби та обладнання, давайте допоможемо своїми депутатськими коштами!

Вдячний міській владі, що підтримала мою ініціативу. 17 березня скликається позачергова сесія, на якій буде вирішуватися це питання.

Також звертаюся до підприємців міста. В нинішній ситуації ми маємо докласти всіх зусиль, аби убезпечити городян від розповсюдження коронавірусу.

Пропоную вам, шановні підприємці, вже зараз забезпечити на ваших підприємствах заходи профілактики, не чекаючи вказівок «згори». В магазинах, офісах та всіх людних місцях розробити режим вологого прибирання приміщень, поставити дезінфектори для рук, забезпечити медичними масками працівників, котрі контактують з людьми.

Це те, що ми з вами, шановні підприємці Прилук, можемо зробити вже сьогодні, і такі заходи, проведені вчасно, здатні значно знизити ризик розповсюдження вірусу в нашому місті.

Артем Рожко, депутат Прилуцької міської ради, підприємець

Прочитано 129 раз

Контакти

Адреса:

м. Прилуки, вул. Вокзальна, 4

Телефон:

+38 (095) 641 25 90; +38 (068) 681 27 57

E-mail:

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Вхід | Рєстрація