Дружина атовця шиє захисні маски для прилучан

Прилучанка Олена Катюха з власної ініціативи розпочала пошиття захисних масок для жителів Прилук. Вже пошила їх кілька сотень.

 

- Я знаю, наскільки важко під час карантину доводиться людям, особливо похилого віку, - каже Олена. – Масок в аптеках не вистачає, або вони надто дорогі. Тому ми з чоловіком порадилися та вирішили допомогти чим можемо.

Чоловік Олени Олексій – учасник бойових дій на Сході України, пішов добровольцем в зону АТО з першою хвилею мобілізації. З 2014-го захищав Україну. І зараз, повернувшись додому, не залишається осторонь чужих проблем. Він одразу підтримав дружинине починання.

Досвіду в пошитті захисних масок не було, Олена вчилася на родичах та знайомих – перші маски пошила для них. А далі купила необхідні матеріали, і взялася за роботу.

Каже, часу має небагато, бо 2-річна Катруся та 5-річний Сашко завжди потребують уваги. Та кожну вільну хвилину Олена проводить за шиттям.

Нещодавно дізналася про соціальну ініціативу прилуцького підприємця Артема Рожка: всім бажаючим пропонується долучитися до пошиття захисних масок. Робота та всі необхідні для неї матеріали фінансуються коштом Артема Рожка. А виготовлені маски безкоштовно отримують жителі Прилук.

Олена Катюха однією з перших долучилася до соціальної ініціативи, і вже передала Артему Рожку близько сотні захисних масок, пошитих власноруч.

Прочитано 108 раз

Контакти

Адреса:

м. Прилуки, вул. Вокзальна, 4

Телефон:

+38 (095) 641 25 90; +38 (068) 681 27 57

E-mail:

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Вхід | Рєстрація