Статті

Майже 130 днів наполегливої клопіткої праці: спочатку в карантинній Туреччині, потім нудні дні самоізоляції, після чого декілька днів адаптації на ґрунтових доріжках у парку Де Бальменів у моїй рідній Линовиці і нарешті ось він: довгоочікуваний, омріяний в думках і снах "справжній" стадіон. Навіть страшно ступити на штучне покриття, тому що…
Детальніше..
Комунальне підприємство «Прилукитепловодопостачання» заявляє про те, що через борги населення наступний опалювальний сезон опинився під загрозою. Я передбачав таку ситуацію ще на початку карантину.
Детальніше..
Зрозуміло, що грошей через карантин у місті та в прилучан стало менше. І саме тому ще в березні я пропонував переглянути міську програму економічно-соціального розвитку, а кошти, які вивільняться, направити на жителів нашого міста.
Детальніше..
Ось і закінчився майже трьохмісячний навчально-тренувальний збір в Туреччині. Для нас, членів національної збірної команди України з легкої атлетики, він запам'ятається в першу чергу тим, що в кожноденній боротьбі за виживання - збір пролетів як один день.
Детальніше..
Прилучанка Олена Катюха з власної ініціативи розпочала пошиття захисних масок для жителів Прилук. Вже пошила їх кілька сотень.
Детальніше..
Сьогодні в країні оголошено карантин через пандемію коронавірусу. Кожен з нас може по-своєму ставитися до цього, але коли мова йде про здоров’я та безпеку людей, потрібно консолідувати всі зусилля для ефективного результату.
Детальніше..
Страница 1 из 20

Контакти

Адреса:

м. Прилуки, вул. Вокзальна, 4

Телефон:

+38 (095) 641 25 90; +38 (068) 681 27 57

E-mail:

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Вхід | Рєстрація